4. Zlo se vrací

18. září 2009 v 22:19 | Dahyla alias Das |  Katy, lovkyně upírů
Byla jarní bouřková noc, půl deváté těsně před setměním.. Jako každou noc jsme se s Robem rozdělili, já měla na starosti jižní část města a Rob severní. Trochu jsem poskakovala bylo docela chladno na to jak bylo celý den. Povzdechla jsem si..Proč jsem si jen nevzala ten svetr?… Jsme propojeni skrytou vysílačkou připevněnou k uchu, kdyby se něco stalo a potřebovali jsme pomoc. Čeledíni právě odváděli hříbě s matkou do stáje na noc. Koně jsou tak překrásný tvorové..Ztratila jsem se v myšlenkách…..
Z myšlenek mě vytrhl tmavý stín který se mihl nad stájí. Co to mohlo být? Určitě upír..
,,Hahaha" uslyšela jsem za sebou dunivý smích. Otočila jsem se. Ušklíbla jsem se. ,,Kdopak nás poctil svou návštěvou?" Tajemný upír se novu zachechtal..
,,Říkej mi mstitel.." odmlčel se..,,Ale to není důležité..důležité je, že jsi zabila mého bratra! A já…já se pomstím!" ještě jsem to nebrala na svědomí, jeho výhružky. Takovích upírů tu bylo..
Ušklíbla jsem se ,,A to si myslíš, mstiteli, že se toho dožiješ?" ted jsem se zasmála já..
,,Já si to nemyslím.. Já to vím!" Vrhl se kupředu, ale jen mě přeskočil a přistál mi za zády. Rychle jsem se otočila.. ,,Proč mě rovnou nezabiješ, když si myslíš, že to dokážeš?" roztáhla jsem ruce.. ,,Tak do toho, nebráním se, jak vidíš!" upír zapřemýšlel a pak se na mně vrhl..
Když byl metr ode mě, ztáhla jsem jednu ruku a vytáhla meč z kabátu, sekla jsem po něm. Zavyl, ale pak mi zaryl dlouhé nehty do kůže na mé ruce. Bolelo to. Sekla jsem znovu a prohloubila jsem zranění, které jsem mu před nevelkou chvíli způsobili stejným mečem. Znovu zavyl, tentokrát bolestněji, ale pustil mě. Zanechal mi na ruce veliké šrámy z kterých tryskala krev. Pohlédl na ně a pak se vyrtratil asi uznal, že zabít mně bude složitější než si myslí a že se svým zraněním to zřejmě nedokáže. Upadla jsem do bezvědomí……..
Jak jsem později zjistila, Rob mě našel jak krvácím a odvezl mě do blízké nemocnice. Ránu mi sešili a vypadá to docela dobře, ale ztratila jsem hodně krve.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama