5. Nečekaný spád událostí

18. září 2009 v 22:19 | Dahyla alias Das |  Katy, lovkyně upírů
Jsem ještě v nemocni na týden na pozorování…nuda… Alespon, že sem občas zajde Rob nebo i Luke když má čas..
,,Ahojky" pozdravil mě Rob nezvykle vážným hlasem. Za ním vešel Luke a jen kývnul..
,,Co se děje?!" Přelítla jsem z jednoho na druhýho. Co mi tají? Mlčeli..
,,Tak doprdele co mi tajíte?!" byla jsem naštvaná, zprudka jsem si sedla.. Kluci na sebe pohlédli přistoupil ke mně Rob a pohladil mě po tváři..
,,Radši si lehni a mi ti to povíme, hezky po pořádku.." poslechla jsem ho, ale byla jsem pořád naštvaná.
Luke si odkašlal.. a nakonec poprvé promluvil.. ,,Blíží se Apokalipsa.." zamumlal zastřeným hlasem.. Prudce jsem se opět zvedla..
,,To si děláte srandu! Kdy?!" Rob mě znovu přinutil si lehnout a pak laskavým hlasem promluvil. ,,Vzhledem k tomu, že rok je pro upíry jako pro nás 2-3 měsíce, tak asi tak za týden.."
,,Ale to se musím připravit! Dostante mě odsud!" zaškemrala jsem. Pět na sebe pohlédli a Luke stočil koutky úst do tenké linky.
,,Katy, ty tam nebudeš, nemůžeš v tomhle stavu bojovat!"
,,Ale to přece nejde!" Hledala jsem zastání u Roba, ale ten mi pomoct nehodlal..
,,Katy, nejsi schopna bojovat. Luke má pravdu." Zlostně jsem zaskřípala zubama. Ale pak jsem nahodila usměvavý obličej. ,,Tak dobře asi to není nejlepší nápad bojovat v tomhle stavu.." usmála jsem se. ,,Máte pravdu."
,,To je dobře, že jsi to pochopila.." ukončil debatu Luke. ,,Musíme ještě něco projednat, pojd Robe!" Rob mi dal pusu na rozloučenou a pohladil mě po vlasech. ,,Jsi rozumná.." zamumlal. Než se za nimi zavřeli dveře zašeptala jsem tak aby mě nemohli slyšet. ,,To si jenom myslíte, že tu zůstanu." Ušklíbla jsem se. Měli by se naučit být méně důvěřivý…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama