8. upír

26. září 2009 v 13:33 | Dahyla alias Das |  Katy, lovkyně upírů
Upír!
Týden po pohřbu..
Dneska jsem zabila pár upírů, asi se chtěli juknout na hrob Lukyho.. Nemůžu uvěřit, že umřel!Prostě mi to nejde do hlavy!
Po namáhavém dni jsem šla spát docela brzo i Rob šel semnou.. Zhasínali jsme ani né v deset hodin..
Najednou někdo zvoní.. probudím se.. Rob je taky ve střehu, jdeme dolů. Cestou se juknu nahodiny je 3:12 ráno.. Úděsný čas! Otevřu domovní dveře, Rob stojí vedle mě.. Vykřiknu!
To je Luke! ,,Luky!" vykřiknu… Rob mi sevře paži..
Luke se zachechtá dunivým smíchem a odhalí dlouhé a jistě ostré špičáky. S Robem na sebe juknem! To není možné! Rob se snaží zabouchnou dveře, víme, že proti němu nemáme šanci, je to určitě silný upír. Bohužel Luke, ten proradný debil co si ze všech utahoval že je lovec, byl rychlejší a vpadl do domu..
,,To jste nečekali.., co?" ušklíbl se ,,Taková milá návštěva uprostřed noci, co?"
,,Né to vážně ne!" mám v obličeji odporný výraz..
Rob popadne židli a snaží se jí uhodit upíra do hlavy, ale Luke se vžmiku sehne a pak zachytí židli. Strhne k sobě Roba. Pak ho odhodí a na konec dlouhé verandy. Narazí do stěny. ,,Bože!" vykřiknu.. Rob je v bez vědomí. Luke se ke mně blíží s nožem v ruce. Ani by nemusel mít ten nůž, stejně mě za nedlouho zabije. Tak strašná situce! Co mám, proboha, dělat?!
Nakonec na něj hodím vázu. Roztříští se o jeho ruku, ale neporaního. ,,Smůla" ušklíbne se.
Zakleju. Je moc silný! Sekne po mně nožem. Vyskočím na stůl a seskočím se saltem za něj. Hodí po mě nůž, když jsem ve vzduchu, ale naštěstí mine o pár cenťáků kolem mé hlavy. Zasyčí. Jak odpornej je to zvuk. Hodím po něj řidli. Uhne se. Rob se probudí z bezvědomí a snaží se ho napadnout zezadu. Nepovedlo se. Dostane ránu nohou do břicha. Kopnu ho do krku, zasyčí bolestí, ale za necelou sekundu, již dostávám ránu do břicha. Svíjím se v křečích. Luke se ke mně natahuje, že mi udělí poslední ránu. Naštěstí se oknem z verandy probojuje první sluneční paprsek a luke zdrhne. Na mou smůlu stačí mi ještě zaseknout do ramene nůž. Aspoň, že už je pryč…ale zajisté se vrátí, vím to!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama