Úvod

18. září 2009 v 22:13 | Dahyla alias Das |  Katy, lovkyně upírů
Byla jsem vlastně malá holčička, když…když jsem potkala…potkala upíra. Nebylo to, vážně přívětivé setkání. Moc si na to nepamatuji, ale..Slunce zapadalo, bylo mi asi 5 let. Byly tmavě rudé červánky, nevěstily nic dobrého. Tenkrát jsem ještě nevěděla, že moji rodiče jsou lovci. Bylo to tak zvláštní, jít s nimi do parku, když už zapadlo slunce. Vlastě za tuto večerní procházku na hřiště jsem mohla já, jen já…stejně tak za to všechno..kdybych tenkrát nepřinutila rodiče jít ven, se mnou na hřiště, by se to nikdy, nikdy nestalo..
Přešli jsme ulici kolem cukrárny a zamířili si to po kamenité cestičce dolu k vodě, ke hřišti. Když on tam seděl, bez hnutí. Čekal tam na nás.. a rodiče to vytušili. Tenkrát jsem vůbec nevěděla jak to je, ale když rodiče mě vzali do náručí a začali zdrhat došlo mi, že ten chlap v černém hábitu nevěstí nic dobrého. Upír nás dohnal. Tenkrát na rodiče zaječel ,,Vy si jako myslíte, že mi někdy uniknete! To si myslíte, že za to, že jste mi zabili moji Beatricii a zničili tak celý můj život, spáchám sebevraždu dřív než zabiji celou vaší rodinku?!"
Netrvalo dlouho a rodiče byli mrtví. Upír byl velmi, velmi silný. Já jsem utekla, neznámo kam. Nevěděla jsem, proč mě upír nezabil, ale jedno jsem věděla jistě půjde po mne…ale kdy to byl zase nejeden otazník v mé pětileté hlavě…
Prozatím jsem ho nikde nepotkala, ani nenarazila na něj, ale někdy se tak stane. Pro památku rodičů jsem se stala lovkyní upírů a jako cíl jsem si dala zabít toho upíra. Vím, že to teď nedokážu, ale snad někdy ano. Lidský život je krátký. Ted nezabíjím upíry soustředím se na teorii a hlavě nějaké té fyzičky. Pravidelně docházím na karate a kit-box. Také hledám lovkyně upírů, ještě jsem se s žádnými nesetkala. Doufám, že se s nimi brzo setkám. Slyšela jsem něco jako o centru lovců upírů někde v Brně, ale kdoví jestli je to pravda.
Bydlím v malém panelovém bytečku na sídlišti ,, na Hlinkách". Pracuji v přes noc v baru a přes krátké odpolední směny v restauraci
 


Komentáře

1 kácajda kácajda | 10. prosince 2010 v 20:08 | Reagovat

hezký úvod

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama