Prosinec 2010

63. My diary

31. prosince 2010 v 21:00 | Das |  My diary
+Happy new year!!+
Tento týden - jak jistě víte - jsem byla v Praze u pžíbuzných. :) Na Straromáku je děsná zima, ale je to tam krásný! Jsem měla trdelník, no prostě *mňam*! Druhý den jsme se konečně viděla se sestřenkama, pak sjem u nich spala. Se starší jsem se dívala na Nový měsíc (s titulkama, anglický hlasy josu lepší než český dabíng). Další den jsem jeli do kina a ještě se po dívat do krámů. Vlastně sjem byli jenom v céáčku a déemku. V céáčku nic nemaj, nemá smysl tam jezdit! :D Šli sjem an Narnii třeti díl, moc pěkný, doporučuju! Pařili sjem Rhe Sims2 Univerzitu, prostě dobrý! :D Pak sjme se dívaly na Zatmění, opět s titulkama, i dkyž má sestřenka dabing. :)) Další den jsme měli jéct do bazénu, ale vyprdli sjem se na to. :D Jeli jsem do Ldví do zverimexu, tak sjem hafanovi koupila pár mlsek a new hračku, ze který má rados! :) Večer sjem se dívali na Juno. Kruťárna! Příští den jsme strávili u TV u mé ( a jejich něco jako babičky) pratety (první noc jsem u ní spala). Večer sjem se koukala na D. chanelu na Motokros. krásnej film! :)) A dneska ráno my jel bus ve 10:20.. A za dvě a půl hoďky jsem tu byla! :))
U sestřenek jsme stávali v jedenáct a já se starší sestřenkou (17 let, :*) jsem kecali do půl jedný ráno, nejméně, i když sjme šli spát nejdéle v půl dvanáctý. No prostě síla! :D
Pařím Zoo Tycoon2!
Přání k novýmu roku sjme vyráběla sama, i ty obrázky sjem tam nafrkala a takdál a takdál! :D Je pro všechny lidičky, co se u mě staví, především pro Affs. A upe nejpřednostněji pro ty moje největší zalata! (není řazeno podle oblíbenosti!): Ahena, Hakky, kecka, MoniQa, Simmi, Weri, Lůc, Shara, CaiSe, Das Blut, Mája, Coo, Amy, Domi, Meissy. :))
Někdy sem musím dát seznamTich nejlepších, abystě věděli. :D Tihleti zlobivci jsou ty nej a znich jsou ještě nějací nej.. :D :D
Tak, sbohem v roce 2011!! :)*
Btw, dneska asi už neoběhnu :P
Vaše Das

Navstevnost za minuly tyden (20.12. 2010 - 26.12. 2010)

31. prosince 2010 v 14:12 | Das

Pondeli: 78
Utery: 42
Streda: 47
Ctvrtek: 57
Patek: 41
Sobota: 68
Nedele: 38

Celkem: 371

Vyšší než minule o nějakých padesát lidiček (skoro :D) a nižší o čtyry člobrdy než předminule.. :D :D

Jsem zpět, do mého městečka sjem dorazila ve 12:55 :))
Do večera přidám diary a oběhnu Affs, teďka jdu hrátnově stáhnutou hru Zoo Tycoon2! :))
Nádhernýho silvestra!!

62. My diary

25. prosince 2010 v 16:11 | Das |  My diary
x_x Kapr za námi a dárky taky. Teď už zbývá se jen rozloučit x_x

Štědrej byl u nás.. takovej jako u nás může být. :D Žrali jsme právě kolem šestý, potom jsme se chvíli jukali na Ulici než dojedla mamina a chlapi (otko a bratrstvo) začali nosit dárky. 
Až na to, že mamka je popsala tak, že to neohl nikdo najít a dárky pro babičku a neteř už radši vůbec celkem dobrý. A to nechat rozdávat dárky ségru byl taky fakt dobrej nápad. :D
Dostala jsem čytři knížky: Vampýrká akademie 5, Škola noci 5, Zaříkávač (vše od maminy :) ) a nějakou detektivku od dědy. Potom jsem dostala ponožky od sestry, tepláky od maminy, od bratra 500 KČ, od druhýho bratra se švagrovou flešku 4 GB (úža :D), 500 KČ od babičky a nakonec od táty new ždili.. Na kolečkch, trochu houpecí, zvedací.. :D Jako já a sestra ke solu plus ještě jedna k PC. 
Ta pohodlnost na tich židlích! :D Prostě si můžu dát nohy pod sebe a číst si! :D
Zíta pžed polednem odjíždím, budu pryč do čtvrtka. Jedu do Prahy k pratetě, tedy spíše k sestřenkám. :D Těším se na kino, bazén, na koukání na filmy, na Tesco a tak! :D Doufám, že si tam koupím nějakou pěknou mikču a poud možno i tričko. :))
Už se tady tedy zítra nevyskytnu, mějte se hodobóžově a pac a pusu! :)*
Vaše Das

61. My diary

23. prosince 2010 v 16:08 | Das |  My diary
Vánoční strom Konečně jsem shlédla druhý díl Narnie - Princ Kaspian. Moc nádherý! Hlavně ten song na konci! Příští tejden jdu na trojku do kina, nebo je to tak aspoň plánováno.
Zítra Štědrák, ano, ano. Co si přeji? Chtěla bych toho hodně, ale když vyškrtám všechno co prostě nedostanu, zbyde mi pár knížek a hadry. I tak se na to těším. Že bych byla nějaekj fanatik, co se zejtřka nemůže dočkat, to ne. Občas se všem divím, jak ve svých letech můžou být do Vánoc tak zaujatí.
Dnes budu pomáhat bratrovi se salátem. Takovej výtlem já s bratrem, všichni se na vánoce u nás nehádaj, ale u nás je to vždy jinak. Teda, né že by jsme se hádali, ale takový to handrkování, to je vždy kolem vánoc. A rozbitej spotřebič, též. Tenhle rok je to mixér.  Možná dneska ještě dokouknu HP6.
Zítra tu pravděpodobně nějak nebudu. Musím zdobit tromeček, i přes moji stávku zdobení stromečků se tomu nevyhnu. :( Taky bych měla poklidit aspoň torchu tradičně v pokoji, uklidit hadry, poklidit na stole, vyluxuvat. To by mohlo stačit.. :D
V neděli nebo v pondělí mám plánovanej odjezd do Prahy na čtyři dny. Budu přebývat u pratety, ale jeden den jen se starší sestřenkou budu spát u sestřenek. :D Pojedu do bazénu, a do kina na třetí díl Narnie. :)
Obíhat budu méně, nemám už takovou náladu na blog jako dříve. Vlůastně se na PC občas i nudím. (jak nemožné!!!)
Užijte si Vánoce, hlavně zítřejší večer. Ať vám nezaskočí kost a velkou nadílku přeji.
Vaše Das

Rihanna - What's my name?

22. prosince 2010 v 21:09 | Das |  Hudba
Miluju ten refrén.. :D Ako když zpíva Rihanna, tak super, ale Drake bo kdo to je.. nu, jeho text nemusím.. :D

editace po několikrátém spuštěním → best song!

60. My diary

21. prosince 2010 v 14:52 | Das |  My diary
+Svět se zdá hezčí s krásně tráveným časem+
Dneska ve škole fajne - vlastně v ní pořád jsem.. :D Všichni odejeli na bruslení, jen od nás zůstalo šest lidí a z áčka čtyry.. :D Takže jsme byli spojení. Ještě, že tam zústali jen ty dcl pohodový lidi, takže jsme to přežila - a ve zdraví. :)
Třetí hodinu jsme se dívali na film, čtvrtouu jsme byli v tělocvičně, pátou se dívali na dokument a něco o chemii, šestou jsme byli na kompech, sedmá oběd a teďka osmá opět kompy. tedy, mohli jsem si vybrat jestli půjdeme dokoukat ten film, nebo půjdeme na PC. Tak jsme šli na PC jen já a Bff.. :)) Nu, všichni chtěj vidět "Božskej Bruse"..
Po škole půjdu dom a snad i na PC.. :)) Potokm mám basket, takže až večer.. :))
Good day!
Vaše Das

Navstevnost za minuly tyden (13.12. 2010 - 19.12. 2010)

20. prosince 2010 v 20:28 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 54
Utery: 32
Streda: 45
Ctvrtek: 39
Patek: 33
Sobota: 63
Nedele: 61

Celkem: 327

Klesla, ale mně to vůbec nevadí!
btw, zítra tu asi moc nebudu. Takže budu.. :D Nu, ale né tolik máš kolu do půl čtvrtý a pka od šesti basket a prostě jako.. :D

Affíci.. :)))

20. prosince 2010 v 18:09 | Das
Konečně konečně to tu je. Vyhazování i chvála na affs. :))
Můžu říct, že se zapsalo asi 24 Affs, pár jich má pozastaveno a několik se vůbec nezapsalo. Někteří skončili s blogem apod. :))
Někde jsou staré přezdívky, tak zavzpomínejte! :))


Hodnocení affs se odkládá.. :((

19. prosince 2010 v 20:42 | Das |  Já a moje kecy
I když sjem říkala, že kontrola bude do soboty večer, nakonec jsme to nestihla. A dneska sjem se koukala na dva filmy a na PC sjem byla asi tak jenom hoďku - necelou. Pak sem šel bratr. Potom přijela sestra z hor a sedla si sem. Když si uráčela mě sem pustit, tak si vzpoměla, že píše z ájiny s že to nejde jinak, než se na to učit na počítači se zasraným CD jako přílohou k pracáku. Fakt ji moc děkuju! A to mi tvrdila, že tu bude jenom deset minut! a skutek utek, byla tu půl hodiny. Takže skvělí. Brácha jestli se nebudem dívat na další díl Harryho Pottra a páš se chci dívat, když je konečně tam a budou vidět i tmavý scény, takže na hodnocení dneska kašlu.
takže kdo se uráčel nepřijít ke mě na blog, tak se může zapsat do zejtřka do tří hodin cca.
Promiňte, že sjem vás neoběhla, ale nebyl na to čas.
Držte mi palce u zítřejších písemek z ČJ, AJ, CH. :))
A krásně se vyspěte, do školy už jen tři dny!
Vaše Das

double 8

19. prosince 2010 v 12:59 | Das

59. My diary

18. prosince 2010 v 19:40 | Das |  My diary
Cvok haus online na dahyla-alias-das.blog.cz aneb kdo je blb sem!
Nemůžu tomu uvěřit. Asi dvě hodiny sjem si myslela, že už je neděle. Že už se nepodívám na Let's dance 3, budu se muset učit na chemii, pudu si umejt hlavu, přijede sestra z hor a vykpne mě z PC. Jsem blb a bleb a ještě jednou blb!! :D
dneska sjem skoro nedělala nic. Ráno sjme vstala v půl dvanáctý (!!). Páč bratr aby nemusel lézt nahoru po žebříku k sobě poloořralej, tak si lehl do ségry po stele a jak jsem ho ráno viděla spát, tak sjem spala tayk ještě.. a ještě.. :D Byla sjem na PC a hrála dobyvatel.cz se sestřankou, přidala článek na blog, naobědvala se, koukala se na TV, šla na PC a koukala se na Let's dance 1. Vlastně jsem vynechla venčení hafana. Je zlatej, ale.. V tom sněhu je příliš hodně stop a příliš hodbě za nima chce jít. A bohužel moje máti ztratila foťák, tak ani nemám možnost sem dát kvalitní new fotky. Jedeně tak z mobilu.
Kontrolu prodlužuju asi do zítra.
Jdu se dívat na Let's dance 3. :))
Vaše Das

KONTROLA SE PRODLUŽUJE DO VEČERA!

18. prosince 2010 v 13:04 | Das
řeknu to takhle.. Mám přesně čtyřicet Affs a zapsalo se jich dvacet. Sice asi pět jich má pozastaveno, nebo nemůže na komp, jednu nebo více bych omluvila. Ale stejnak, myslím, že se vás mohlo zapsat více..
Takže někdy kolem šesté hodiny kontrolu ukončím!
Pár lidem prominu, ale berte to tak že VY to nejste a nepokoušejte štěstí. Promínám jen Affs, který si kontroly nedopatřením nevšimli a několik komentů napsali a potom neaktivním zlatám, který mám víc jak rok. :))
užijte si sobotu.. ;))

Vampire Diaries 2x12 The Descent EXTENDED Promo

16. prosince 2010 v 22:51 | Das |  About Vampire diaries

ČTVRTEK, 27. LEDNA

Elena: Na Damonovi mi záleží, ale miluju Stefana.
Rose: To je v pořádku, víš, milovat je oba dva.

NOVÍ NEPŘÁTELÉ

Jules: Tohle město je plné upírů.

NOVÉ VOLBY

Caroline: Všichni mě prostě musí přestat líbat.

NOVÉ EPIZODY

Damon: Řekni mi, jak vyléčit vlkodlačí kousnutí, a já tě nezabiju.
Elena: Ó můj bože...
Jules: Chceš ji vyléčit? Vezmi si kolík a probodni jí ho srdcem.


Přesně tak.. :'( až 27.1.2011 :''(

58. My diary

16. prosince 2010 v 17:22 | Das |  My diary
http://quizilla.teennick.com/user_images/S/ShampooRei09/1068766752_yPictures3.JPGCestou do školy jsme šla s kaí koupit věci na vaření do nově otevřený Billy. Tam jsme potkali spolužačku, která taky kupovala.. Neměly strouhanej kokos, v krámu se moc nevyznáme, tak jsme moc poznamenaní nebyli. Až na to, že je to prostě kurevsky předražený..
Ve škole pohoda, příroďák klid, ájina - byla jsem zkoušená za 1, vaření pohoda, člověk a zdraví supl, polovina strávená na vaření, němčina celkem pohoda, na to, že jsme psali a moc jsem to neuměla. Stejnka budu mít za dvě.. :P O odpoledce ty největší výtlemy, takový hlášky.. prej "Šel jeden malej kluk a já se ho zeptal kdo to je (bo jak to bylo :D) a von na mě ukázal fakáče." já na to: "Tvoje přesná kopie, když jsi byl malej." on: "ne, on byl černější!" :DD Já z toho ve frontě na oběd nemohla.. :D A ještě větší hlášky v šatně, rozhovory se školníke, tic tac, kafe, flašky, deodoranty apod.. :D
Ostatní předměty v poho, taky prdel. Cestou ze školy jsem byla strafena sněhem do obličeje.. O.O ale prdel, pak ten rozhovor.. :D (už vám ho nechci vypisovat xP)
U nás doma je neteř, páč bratr se švagrovou jeli do Budějk. :D Takže zase výtlemy. Neteří je jedna a půl roku a ráda tancuje 'dělá tanyny'. Tak sjem ji pustila mňam mňam bobík.. :D
Plánuju se koukat opět na Street dance, včera sjem stáhla i s Let's dance. A jak jsem to rychle prolítla, je to hodně hodně podobý, skoro se kopírujou.  Po vánocích plánuju jít do kina na něco v 3Déčku a koupit si řasenku a bílej lak na nehty - ten možná už teď.
Blog mě už tolik nebaví jako dřív, promiňte. Pesto se ti budu denně vyskytovat, i když s né tak přehnanou aktivitou jako dříve. Hlavně nezapomeňte na kontrolu sbé!
Good bye!
Vaše Das

Kusovka 17

15. prosince 2010 v 23:05 | Das
http://fc02.deviantart.com/fs44/f/2009/064/0/5/Me_to_You__by_RainbowLove29.png
boží. Nemá čas psát diary, jinak ybch se pěkně vyžvanila.. =_=

Život žaček puberťaček

15. prosince 2010 v 19:25 | Das |  Jednorázovky
Povídka se torchu protáhla, ale to bude tím, že jsme ji psala tři dny. :D Moc se omlouvám za zpoždění, ale po škole mi nešel net. Nevšímejte si prosím chyb, nemám čas to kontrolovat, za chvíli mě vykopně bratr.

vystupuje: Áda, Coo, Domi, Hakky, Werri, Denuleta, Bůů

Čtete v celém články, prosím.. :))
btw, dneska asi možná neoběhnu. Pokud ano, tak až po desáté..

Velká omluva ohledně jednorázovky

14. prosince 2010 v 16:51 | Das |  Já a moje kecy
Ano, já vím. Pořád kecám jak, že v pátek bude, v sobotu ráno bude, v něděli večer bude, v pondělí včer bude.. A.. nic stejnak. Promiňte, promiňte!
Povídku jsem začala psát včera a byla bych ji dopsala, ale na počítač šla mamka, tak sjem šla hodit sprchu. Bohužel mamka PC neubránila a když jsem přišla seděl u něho bratr.. A seděl, seděl, seděl a seděl až do půl jedenáctý. To už jsme si četla a nokec už skoro spala a jít na PC jsem fakt náladu neměla.  Skoro sjem už usnula, ale jeho dochodem byl spánek pryč, takže sjem nebyla zrovna vyspalá, i když se mi zdáll krásnej sen.. :D
V povídce již vystupuje: Áda (neznáte, je to moje sestřenka), Coo, Sweet Domi, Hakky, Weri a Denuleta. Více postav se mi tam fakticky nevejde, maximlně jedna, takže se omlouvám, že tam někdo nebude. Nejradši bych vás tam dala všechny, lae zkuste si to do jedný povídky nacpat dvacet postav.. :D
Dneska určo bude! (ale nic neslibuju!)
Nezapomeňte na kontrolu sbé!

Navstevnost za minuly tyden (6.12. 2010 - 12.12. 2010)

13. prosince 2010 v 14:37 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 56
Utery: 41
Streda: 52
Ctvrtek: 45
Patek: 44
Sobota: 59
Nedele: 77

Celkem: 374

Blog.cz opravdu lže, jinak bych měla mít v neděli 95 a podobný čísla v jiných dnech..
Ale je krásná! ;))

Jednorázovka? Tak dneska už ne.. :(

12. prosince 2010 v 19:52 | Das |  Já a moje kecy
myslela sjem že napíšu jednorázovku s Affkama a sestřenkou, ale bohužel nezbývá čas..
Půjdu si umejt hlavu a sbalit do školy a potom jdu s bratem koukat na Harry Potter 2.. :D
Ale zítra už určo bude, mám už jasný nápad.. :D
Vaše Das

Tučňáček.. :D

12. prosince 2010 v 15:44 | Das |  Já a moje kecy
Jak roztomilý.. :D zdroj na obrázku: Caise, moje milované affs ;)*
Dostalo mě víc fotek z její hry, ale nakonec jsem vybrala tuhle roztomilou! :D
nezapomeňte na kontrolu affek, předchozí článek ;))