Leden 2011

69. My diary

31. ledna 2011 v 18:43 | Das |  My diary
Jak jistě víte jsem/byla jsem nemocná, takže vysvědčení ještě v rukou nemám.
Ale jdu již zítra do školy, tak uvidíme co bude na něm stát. Nejsme si jistá o známce z matiky, jnak ybch tam měla najít pět dvojek. No, zhoršila sjem se oprotiminulýmu roku, ale přesto to není žádnej děs a jsem za to ráda. :) Jak jsme s vízem dopadli vy?
Dneska mi kámoška donesla sešity na dopsání, tak mě chvílu bolela ruka, no.. :D Od ní jsme zjistila, že mám první známku ze zemáku za 4. Z blbý mapy. No a co, že sjem tam uděllala jenom puntíky a nevybarvila a jednu organizaci jsem neudělala vůbec? No, nečekala sjem dobrou známku, ale čtverec sjme taky nečekala. Ale je mi to upřímně jedno, páč ta učitelka je tak příšerná, že nemá cenu ji řešit.  A zejtra se musím učit na test z chemie :/
Na FB (při mé skoro každodenní pětiminutové návštěvě) jsem se dozvěděla, že třídní zavolal policajy, páč dva kluci nepřišli do školy na odpoledku. Řekli jim, že se to nebude opakovat a prej i dostali výtlem. Panebože, ten náš (m)učitel opravdu patří do blázince. Hlavně, že znám nejednoho člověka, co hákuje i dva dny.
Zítra tedy jdu do školy. Mám do půl čtvrtý a od šesti basket, večer se budu učit na tu chemii aspoň chvílu, aby se neřeklo. :D Proto mě tu možná zítra ani nepotkáte.
Vůbec se mi nechce do toho mrazu.. :(
Vaše Das

RÉMI GALLIARD

31. ledna 2011 v 14:33 | Das |  Já a moje kecy
Já z něho umírám. :D Tich videí jsou sand stovky. :D
Určitě někdo znáte :)A další a další. Dobrý je jak vleze na nějakej officiální zápas ve fotbale nebo ve volleyballu, pozdraví se soupeřema a spoluhráčema.. :D A oni ho dycky nepoznaj až za chvílu ho vyvedou.. :D

Navstevnost za minuly tyden (24.1. 2011 - 30.1. 2011)

31. ledna 2011 v 11:08 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 36
Utery: 40
Streda: 36
Ctvrtek: 32
Patek: 51
Sobota: 60
Nedele: 67

Celkem: 322

Na to, že sjme tu od úterka nebyla moc aktivně (kromě neděle), páč sjem nemocná, je dost slušná. :)

Vampire Diaries 2x13 Daddy Issues Extended Promo

30. ledna 2011 v 18:18 | Das |  About Vampire diaries
ČTVRTEK

Tyler: Věřil jsem ti!

NĚKDY SE PŘÁTELSTVÍ

Stefan: Co když se Tyler pokusí pomstít?

ZMĚNÍ V OTŘESNÉ

Caroline: Proč mi tohle děláš?

NĚKDY RODINY

Jonathan: Můžu ti pomoct, ale musíš mi věřit.

MAJÍ PROBLÉMY

Elena: Co budeme dělat?
Damon: Zabijeme ho.

TELEVIZNÍ SHOW, ZE KTERÉ VÁM SPADNE ČELIST (E!Online), JE ZPÁTKY

Damon: Měl bys raději začít mluvit, nebo tě zabiju, když budeš spát.

zdroj:
Moc se těším :D

The Vampire Diaries 2x12

29. ledna 2011 v 19:28 | Das

Opravdu pěknej díl. :)
Ale chudák Damon :(
Je mi ho tak líto -_-''

Obrázek sjme vyráběla já, tak prosím kopírujte se zdrojem.
(nakonec jsem chtěla udělat obrázek přehrávače, ale už jsme se s ničím nechtěla patlat.) :D

Pozor na: http://bluetv.ic.cz

29. ledna 2011 v 17:44 | Das
na tuto stárnku (http://bluetv.ic.cz/) nedoporučuju už chodit!
Jistě ji znají fanoušci TVD a jiných seriálu (Glee,...).
Nevím, co se s ní stalo, ale když jsem tam šla asi před dni naskočilo mi okno od avastu (antivirový program), že tato stránka byla identifikována s Trojským koněm.
Nemohla jsme tomu uvěřit, tak sjem to dneska zkusila znovu, páč jsem chtěla zkouknout nový díl TVD.
A?
Opět troják. Jsme moc vděčná tomu, že máme avast a že nám zrovna nevypršela licence. To by bylo všechno v hajzlu.

jinak je mi už líp, ale pořád nemám potřebu tu vysedávat hodiny.Ještě se uvidí jestli půjdu v pondělí do školy. Abych řekla pravdu, moc se mi nechce! :D
Vaše Das

68. My diary

27. ledna 2011 v 14:42 | Das |  My diary
Nemocná.. nebudu aktivní.. :/
více slov nepotřeba.. :D

67. My diary

24. ledna 2011 v 17:34 | Das |  My diary
Dnešek nezačal moc dobře - probudila sjme se s ucpaným nosem, tak jsme ihned házela do tašky papíráky. I když ve škole mě čekalo překvápko, napsala jsem pololetku z češtini na jedničku bez jedný chyby! Docela jsem valila oči. :D Bohužel u zemáku se moje taktak dobrá nálada zkazila, páč jsme zapoměla, že si učitelka bude vybírat mapu, kterou jsme měli za dú a hnedka měla kecy, že jsme to jen označila a nevybarvila. :/ O matice jsem ihned věděla, jaks e ty příklady počítaj, ještě dřív než to vysvětlila učitelka. Takže sjem měla s kamí y příklady ihnedvypočítaní, ale nechtělo se nám do dalších, tak sjem si pročítali latinské názvy kostí a svalů. :D Na angličtinu věci sjem zapoměla doma, takže pohoda. :D 
Je mi blbě kvůli tý rýmě.. :/ Nejradši bych nešla do školy, ale zítra nesmím nechat ve štychu kámošku s tou laborkou z fyziky, kterou jsme v pátek nedodělali. Kdybych aspoň věděla jak ten obvod pořádně zapojit. :D A od šesti hodin hraju zápas v basketu proti klukům, můj první v životě. Nejspíše prohrajem, ale to neznamená, že se nebudem snažit. Doufám, že prášek zabere, protože tam nehodlám lítat s bolestmi hlavy a taplotou. Ve středu do školy asi nepůjdu. :D
Jinak venku už je thoho posranýho sněhu habaděj.. :( Už chcu jaro! A ne každý ráno se brodit sněhem do školy. Chci teplo, to budu se psem chodit každej denm pokud s ním nepůjde někdo jinej. Tohle počasí se mi už nelíbí. No, možná lepší sněhu a lehkého mrazu než bláta a mrazu. :))
Vaše Das

Navstevnost za minuly tyden (17.1. 2011 - 23.1. 2011)

24. ledna 2011 v 14:41 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 39
Utery: 28
Streda: 40
Ctvrtek: 46
Patek: 44
Sobota: 58
Nedele: 86

Celkem: 341

Ta neděle je nádherná.. :D
Celková návštěvnost je vyšší než minule, i vyšší než pár týdnů předtím!(:

Nový vzhled dokončen

23. ledna 2011 v 10:29 | Das |  Oznamník blogu
No,
Tak myslím, že změna opět prospěla, i když je to trochu jiný styl, než sjem měla předtím. Nehledě na to, že teďka mám nastavený layout a předtím jsme měla desing.
Věřím, že se najdou ti, kteří spíše budou holdovat tomu starému, ale sand se někomu bude líbit i tento nový. :)
Menu jsem docela dost pozměnila, je to pro mě nezvi nevidět skoro všechny rubriky, ale jistě si zvyknu. :D
Nevím, co k novému layi ještě říct. :D
Tak snad se vám líbí, piště názory, nebo co by jste změnili. Jsem zvědavá! :D
Netuším jak tu dlouho pobude, uvidím podle nálady a taky jak se osvědčí :)


Affs

23. ledna 2011 v 10:19 | Das


Blog

23. ledna 2011 v 10:18 | Das

23. ledna 2011 v 10:18 | Das
Falčínáš pes

New lay?

22. ledna 2011 v 22:21 | Das |  Oznamník blogu
Takže..
Ano, na tento blog, kde se novej vzhled objevuje velmi zřídka připravuje adminka stáhnutej lay! :D *huráá*
Asi vás zklamu, protože.. Lay bude opět s krásnými vlky, ale protože bude stažený, bude to tu vypadat snad krásněji než s tou mou odpornou hrůzou, co tu mám teď a vyráběla jsem sama.

Proč vlastně nový kabát blogu?
Ten starý se mi už nelíbí (no, pohleďte! :D) a je tu skoro dva měsíce. Chtělo by to změnu, což snad musí uznat každý. Jak vás znám, tak někteří budou jásat radostí, že si měním dess. :))
Vlastně jsem si řekla, že je třeba nového vzhledu, když jsem CrazyTazi pomáhala nainstalovat stáhnutý lay z jedné stránky. Tam na té stránce mě přepadla chuť na malou změnu.

Podle čeho jsem layout vybírala?
Na aldovi díky Bo-o jsme objevila jeden úžasnej grafickej blog (ZDE), na kterém sjem v minulosti již byla a slintala nad nádhernou grafikou. Tak sjem si znovu projel laye a zjistila sjem, že se mi zas líbí ten s vlky. :D
Původně sjem vlastně chtěla něco jarního, téma nature, protože už nenávidím tu zimu a chci jaro, proto chci v sobě vzbudit dojem jara a tepla aspoň na blogu. Ten lay s vlkama moc jarně a teple nepůsobí, ale vyloženě zimní taky neni. :)

Kdy tu bude?
Asi jste si všimli, že přes všechny ty kecy tu ještě nejni.. :P Bude tu zítra, dneska nemám náladu nic stahovat ani instalovat. (: Takže se těšte na zítřek, ale nevím, dky se k tomu dostanu. Je neděle a jedu k babičce a potom mě čekaj úkoly. Kdo ví, kdo z naší family bude u PC vysedávat. Ale jistě se čas najde.
Jen aby jste se nedivili, kdyby se tady lay objevil až v pondělí odpoledne. :D

Jak si vybrat psa?

22. ledna 2011 v 15:57 | Das |  Ostatní o psech
Když už jste si jistí, že chcete psa a že jeste schopni se o něj postarat, přichází na řadu volba plemene.
Članek opět píšu sama, tak prosím nekopírovat!
Vezmu to tak nějak od začátku. :D

Musíte si ujasnit, jestli chcete nějakého křížence nebo čistokrevného psa. Také jestli si ho budete kupovat od chovatele nebo majitele, či brát z útulku.
Důležitým faktorem je taky vybírání pohlaví. Pes je mohutnější a hůře se vychovává než fena. Fena zas hárá a v dospívání se může změnit její povaha. U psa se povaha moc nemění.

Velikost psa je důležitá. Pokud chcete malého pejska, který bude malým společníkem a nezabere moc místa (to neznamená, že nebude tichý/!!/) volte mezi trpasličími jezevčíky, čivavami, yorkshiry a podobními.
Pokud máte čas a energii již pro většího psa, můžete volit mezi bígli, pudli, teriéřemi a podobními.
Jestli holdujete spíše větším psům, kteří vyžadují více péče a pohybu hledejte mezi retvívry, labradory a menšími koliemi,..
Když máte větší pozemek a barák můžete klidně zabrousit mezi obří plemena, jako jsou například dobrmani, leonbergři, bernardiní apod.

Jetsli chcete psa na hlídání domu, budete jistě volit mezi většími plemeny. I když vám budou hlídat barák, je s nimi potřeba občas dojít na vycházku, aby si zvykli na více lidí a ne jen na ty, na které budou štěkat, protože stojí či jdou za vaším plotem.
Psa společenského, ale přesto nemalého, který je i schopen trochu hlídat majetek může být labrador a retvívr. Ti jsou častými společníci rodin.
Pokud máte děti je vhodné vybrat plemeno přátelské, které nemá s dětmi problém.
Samozřejmě se nedoporučuje bez zkušenostích se psy vybírat nezvladatelná plemena, kterými se mužou stát bernardíni, dobrmani aj.

Je vhodné vybírat psa podle prostředí ve kterém žijete, pokud často jezdíte k vodě, rádi uvítáte psa, co miluje vodu než psa, co z ní má panický strach. Pokud bydlíte ve městě je lepší si vybrat nekonfliktního psa, protože ve městě je ostatních psů, se kterými ten váš semusí vycházet spousta. Pokud máte rodinu zabrousíte mezi společenské a přátelské. Pokud chcete stopařského psa, zabrousíte mezi lovecké.

Je toho mnoho a mnoho, co by se dalo říci o vybírání psa. Nevěděla jsem kde začít, ani skončit.
Jen jedna upomínka, pokud si neberete štěně, ale již staršího psa, nedejte na první dojem. Radši si s pejskem nejdříve vyjděte na procházku, aby jste věděli co od něj můžete  čekat a on, co může čekat od vás. :)
Každý pes je jiný, nemusí odpovídat charakteru svého plemena.

Tento článek fakt na rovni není, myslela sjme, že to dokážu vše zformulovat lépe, promyslet a podobně. No, ale snažila jsme se. :D

http://img.blesk.cz/img/1/full/194706_jack-russell-terier-pes.jpghttp://www.dogbreedinfo.com/images20/OldAnglicanBulldoggeNelson2EnglishBulldogPitBullHybridDog.JPGhttp://www.foto-sedm-retriever.unas.cz/7cervence2008/DSC00038s.JPG

Danbo 1

21. ledna 2011 v 21:08 | Das
Moje nová závislot. :D Nádherný, roztomilý. Kdo prohlídne i c.č. uvidí! :D
http://dahyla-alias-das.blog.cz/

Aggro Santos feat Kimberly Wyatt - Candy

19. ledna 2011 v 17:38 | Das |  Hudba
Nádherná písnička ze Street dance

66. My diary

18. ledna 2011 v 20:25 | Das |  My diary
+S teplem ke mně přichází i dobrá nálada+
Dneska ve škole to celkem ušlo. Z PŘ budu mít na vízu jedna, takže super.. ani sjem nebyla zkoušená.. :P Páč jsme z prověrky dostala jedna, tak proto.. :D O pololetce z matiky s BF největší výtlemy.. :D
O odpoledce jsem chvátly na obědě a letěli do města.. páč kámí měli přijít sluchátka a brejle, tak se nemohla dočkat. :D Přišlo oboje, tak je to ok. :D Nakonec jsme zjistili, že jsme vůbec chvátat nemusely, že v poho stíháme.. :D
Po škole dom, z domova pro El pak s El k ní dom pak jsme byli na hřišti (všichni tak chodí kouřít, ale my ne.. my tam chodíme žrát brambůrky :DDD), potom konečně na basket. :D Jako vždy jsme tam byly první, ale neřeším. :D Po basketě sjem byla pěkně utahaná, ale byl 'fajné' jako dycky. :D
Zítra plánuju jít s Hafanem. (: Ale fotky na 90% nebudou.. xP Nehodlám sem dávat akždou procházku, to jako né! :D A nedivte se, že teprv byla ta včerejší šestá.. to je jen šestá uveřejněná na blogu v rubrice 'Falčí', jinak sjem s ním byla samozřejmě nespočetněkrát. :)
Doufám, že BF překoná svou lenost a půjde se mnou.. cestou na basket mi tvrdila, že jo. :D Ale to bylo dneska, kdo ví, co bude zítra! :D
To teplejší počásí je nádherný! moc mi vyhovuje.. ale má zase někdy začít sněžit a pršet a mrznout.. :/ nechciii! :D
Jetli znáte nějakej dost dobrej a né moc známej citát klidně pište.. :))
A miluju kusajdy s tímhle paňáčkem.. :D posílejte odkaz na nějakej jestli máte.. :D
Vaše Das