Květen 2011

Co bych chtěla za psa?

31. května 2011 v 18:01 | Das |  Já a moje kecy
Možná vám teď budu připadat jako malé dítě. Budiž.
Jak jistě víte, mám psa, ale má ho celá rodina. Chtěla bych vlastního, ale je to přání, u kterého si přeju, aby se mi vyplnilo do dvaceti let. Se špetkem realismu do pětadvaceti.

Chci psa, který bude učenlivý a většího vzrůstu. Ale teď najít toho pravýho.. Je mi jasné, že nakonec možná bude vše jinak, ale představím vám tady nějaké své favority.

http://www.plemenapsu.eu/imgplemena/belgicky-ovcak-malinois.jpg
Belgický ovčák Malinois info
Je velice podobný NO, snadno se učí, pracovitý, bývá dominantní a hodí se do rodiny. Zatím MOŽNÁ největší favorit.

Spřátelíš?

31. května 2011 v 16:32 | Das
Máš zájem o spřátelení?
napiš:
přezdívka
blog

.. Affs si vybírám, neberu každého!
Počet affs k 31.5.2011 je 35! Takže se nedivte. :P :D

Byla bych ráda, kdyby jste se tady ukázali tak 2x týdně.

Já se u vás objevím 2-6x týdně. ;))

(Do týdne vám odpovím, jestli vás beru nebo ne. ;) ) O diplom zájem nemám!!

Navstevnost za minuly tyden (23.5. 2011 - 29.5. 2011)

30. května 2011 v 19:58 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 31
Utery: 43
Streda: 45
Ctvrtek: 50
Patek: 33
Sobota: 30
Nedele: 32

Celkem: 264

náádherná!! :)) (=vyšší :D)
.. jen mě mrzí, že dnešní počítadloje skoro na nule. :/

89. My Diary

29. května 2011 v 15:21 | Das |  My diary
http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/28/l28307.jpg+Doma? Doma! :))+
V Plzni bylo úžasně. :) Co jsme vůbec dělali? Koukali jestli na nás nějakej plavec nemává, že chce vytáhnout z vody ven. Byla to docela fuška. Hlavně, když zjstíte, že vzadu ještě někdo plave a celou dobu o něm nevíte. Však jsou blázni, plavat 10 km! O.o
Byla tam kupa lidí, co znám už dlouho. Sranda největší. :D A další lidi jsem poznala. :) Dokonce jsem vyfasovala i tričko! :D Ae táta má mikinu.. :( Ta mikina je lepší.. Ale co, tričko taky dobrý. :D
Když jsme vyjížděli, tak sjme ještě spala. :D Měli jsme totiž pučenej obytňák. :) Možná, že příští víkend pojedu do Brna, ale ne na plavecký závody, ale na kluzáky. Táta tam dělá stratéra, tak se uvidí. A jak koukám, tak sestřenky přijedou až za 14 dní, tudíž pokud nepojede bratr, tak další víkend budu taky fuč. :)
Vůbec se mi nechce zejtra do školy. :/ Snad týden rychle uteče a bude tu zas víkend.
Před chvílou jsem koukala z balkonu na koně, co šli kolem řeky. Úchvatné! Před dvouma rokama jsem ještě byla strašnej blázen do koní. Teď jsem přišla na to, že psi pro mě znamenají víc než koně. Koní šlo šest a kolem pobíhali dva psi. :))
Večer možná půjdu s hafanem. :) Vítal mě s tátou, jak blázen. :D A dlouho jsem s ním nikde pořádně nebyla. Dycky jen na třičtvrtě hodiny kolem řeky se projít a nechat ho, aby si zaplaval. :)
S úsměvem sleduju, že poslední dny se mi nějak opět zvedá návštěvnost? :D
Báj,
Vaše Das

88. My diary

26. května 2011 v 19:00 | Das |  My diary
+Den plný radosti, smíchu ale i šoku+
Dneska ve škole docela pohodovej den. :) Z písemky z angličtinu bude určitě jednička, na vaření jsme uvařili dobře, k obědu nanuk + kobliha + meloun. :D Fazole jim fakt žrát nebudu. Jen jsem si došla pro ten meloun. :P Byly největší výtlemy. :D Jsme koukali na fotky sršňů (srsni.com) :D Je možnost, že s nima budeme na soustřeďku. :D (bylo nám soustředění nabídnuto s basketem ve strakonicích). Po odpoledce pozemky. :DDD Jzírko už je hotový, tak jsme (teda kluci, ale trochu jsme se tam přicpali) zasazovaly takový ty kytky. :D Já to zalejvala (muselo se to úplně prolejt vodou) a pak si do tý hlíny mokrý šlápla nohou, že mi tam zajela skoro až po kotník. :D Jedna najka v prdeli + ponožka. Sem ji strčila pod hadiců, aby se mi trochu umyla, tudíž z boty rybník. Potom kluci zalejvali antuku, tak jsme trochá lítali pod vodou a již obě boty prochcaný a celý od antuky. :D Já, Ell a Ver jsme šli dom s teniskama an nohách a značkovejma botama v ruce. :D Bratr mírně zhrozenej, když boty uviděl. Však jsou už vypraný a suší se na balkoně. :))
Po návratu dom šok. Z vltavy vytáhli auto, ve kterém byla mrtvola, co tam ležela dva roky. Kdyby nám řeku neupustili, tak by jí nenašli. ČLÁNEK ZDE (radši nebudu zveřejňovat jméno mrtvého). Je to pro mě docela dost šok. V tomto zapadlým městě, ve Vltavě kde se koupu, dke se koupe pes, na místě, kudy chodím dost často...ˇˇ O.o
Však mrtvol -jak řekl otec - je v řece hodně, bylo jich tam dost a ještě bude. (i na Podolsku se našli).
Mám bojový úkol. :D Od dědy sehnat velkej deštník - naše rodina nevede ani malý deštníky. :D Proč? Protože přes víkend jedu do Plzně (tudíž tu přes víkend nebudu!!) na plavecký závody, s tátou dělat záchranáře. Tedy záchranáře přímo ne, ale povezeme si sebou náš čluna a budeme chytat mrtvoli. :D :D To ne, ale něco podobného ano. :) A kdyby začalo lejt, tak jsme v prčicích, páč nemáme u člunu střechu. (teda máme, takovou plachtu, ale přes ňu se toho moc nevidí). Tudíž bereme pršipláště a ten nějakej deštník. :)
I vy si užijte víkend! :) (zítra se tu ještě nejspíše stavím.)
adios,
Vaše Das

Iyaz - So big

25. května 2011 v 16:18 | Das |  Hudba
prostě nádherná. :) chytlavá, luxus! :D

Z youtube nejdou vkládat videa??

25. května 2011 v 14:59 | Das |  Já a moje kecy
Chtela jsem sem přidat song, kterej strašně ráda poslouchám.. ALE YT už nejsou přidávat videa!!
jakto? O.o
jsem totál nasraná! a samozřejmě, že z jiných servrů s videama to přidat nejde. /
.. snad vás dneska oběhnu, což jsem měla v plánu, ale neteř se jde dívat na Fíka. ;DD

Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

23. května 2011 v 16:38 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 26
Utery: 34
Streda: 49
Ctvrtek: 30
Patek: 24
Sobota: 45
Nedele: 38

Celkem: 246

mírně vyšší. :)

87. My diary

21. května 2011 v 19:21 | Das |  My diary
http://s2.n4g.com/media/11/newssi/130000/134841_0_org.jpg* Vědec je člověk, který zabíjí svůj volný čas prací - GEORGE BERNARD SHAW*
Dneska extrémní vedro, ale nakonec nevadilo. :))
Razila jsem na třetí na sídliště, přesněji na školní hřiště. Konaly se tam nějaký soutěže pro děti a kámoška mě poprosila, abych tam s ní šla pomáhat. :) Vyfasovala jsem stannoviště 'hádání'. Spočívalo to v tom, že jsem měla asi dvanáct figurek se zvířátky a několik jsem jich dala na stolek, dítě si je prohlédlo, otočilo se a já jedno schovala. Účelem bylo zapamatovat si všechny zvířátka a říct, které chybí. Samozřejmě jsem upe malinké děti tímto netrápila, stačilo aby řekli jak se zvířátka jmenují a dostali na kartičku razítko (posléze nějakou moji čmáranici propiskou, páč razítko dorazítkovalo :D). Z toho, jak jsem před tím stolečkem klečela, mě pěkně bolely nohy. :D A někdy byla fronta fakt velká..ˇˇ
Řeknu vám, že jsem čekala větší inteligenci. Před jednu holčičku jsem postavila jen tři figurky a stejnak si to nezapamatovala.. Zas někteří byli docela chytří, hlavně ti, co se nestyděli a hezky nahlas i v malém věku pověděli všechny názvy zvířátek.
Nevím, mám chuť vzít hrst dětí a testovat tímto jejich inteligenci. :D
Potom jsem se šla s holkama podívat na loutkový divadlo. :D Musím uznat, že lidi co to hráli a vše předváděli byli fakt dobří. :) Potom ke Gabče dom, následovně zas na hřiště.. a potom konečně domů. :))
Sobotu jsem si užila, co vy? :))
Vaše Das

Jack London - Bílý tesák

20. května 2011 v 19:37 | Das |  Recenze knih

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/30/69/75/1330697551Jack London - Bílý tesák

obrázek: Vydání z roku 1953 (které vlastním i já)

typ: próza, beletrie
pro: mládež i dospělé, od 10 let
hodnotím: Zprvnu jsem se bála, že mě kniha nebude bavit, ale.. Okamžitě jsem se začetla a zamilovala jsem si ji. Nakonci jsem málem i brečela, protože příběh dopadá opravdu šťastně a vesele. Nevytknu stránku, která by mi vadila. 100%
stručný děj: Kiča, jejíž otcem je vlk a matka pes odešla od indiánů a žije s tlupou vlků, pro které vylákává psy od tábořiští psovodů. Později žije s Jednookým, se kterým má štěňata, ale bohužel přežívá jen jedno - Bílý Tesák. Spisovatel nádherně líčí, jak objevuje svět. Potom se s matkou zatoulá do indiánského tábora, tam kde předtím žila. Bílý tesák nyní patří Šedému bobrovi a je tvrdě vychováván. Psi a štěňata v táboře ho nesnášejí, proto se z vlčka brzo stáva rváč, posléze tichý zabiják. Od indiána ho koupí nečestný člověk, který ho nutí zápasit se psy. Bílého tesáka nikdy nikdo nepřepral. Ale buldok zahryznut do jeho hrudi je silným nepřítelem a z jeho spárů ho dostává Weedon, ke kterému posléze hodně přimkne. Nakonec žije v Kalifornii se svým pánem, málem tam příjde o život, ale kniha končí šťastně tím, že má s pasteveckým psem Collií štěňata.

Navstevnost za minuly tyden (9.5. 2011 - 15.5. 2011)

17. května 2011 v 18:22 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 28
Utery: 20
Streda: 25
Ctvrtek: 25
Patek: 25
Sobota: 29
Nedele: 47

Celkem: 199

86. My diary

14. května 2011 v 14:58 | Das |  My diary
http://3.bp.blogspot.com/_3-h3lqEIcx0/SD14jXrimuI/AAAAAAAABik/t5TdTXOqtOU/s320/slam+dunk.jpg+Sršni Písek jsou nejlepší!!+
Ve čtvrtek jsem plánovala jít s kámoškou do kina na horor: Vem si mou duši. Ale samozřejmě, že jsme se dostavily jen my dvě, takže nepromítali. :/ A já se těšila!
V pátek jsem nešla do školy, kvůli pořádání MČR v basketu mladších minižáků. Údajně jste mě mohli zahlídnout na primě ve zprávách, ale já jsem to bohužel nestihla. Držela jsem s kámoškou při nástupu cedulu Píseckých sršňu, ti jsou nejlepší! :D Byla sranda.. :)) Hlavně ten oběd zadara. Bohužel jsem musela odejít o několik hodin dřív, páč jsem musela k zubaři. ...ale jak jsem se dozvěděla, tak Sršni vyhráli! :D (opět)
Večer jsem si pustla new díl TVd. Nádherné..! (zítra, pozítří, popozítří.. a další den..! :D). I když je mi líto Stefana. Část s Elenou a Damonem velice dojemná. :))
Dneska jsem msela brzo stávat a letěla jsem s kámoškou se dívat na další basketový zápasy. Cestou jsme potkaly ještě další dvě holky z týmu, které bohužel musely pak odejít. Opět Sršni vyhráli na Ostavou! :)) Pak jsme měli v plánu jít na bíč, zahrát si voleybal, ale začalo pršet, tak jsme šli dom. :) V šest se stavuju pro kámošku a jdeme zapisovat skóre na nějaký stolní hry. :D
O promazávání Affs, se kterými si moc nerozumím, přemýšlím ještě více.
Ano, poslední dobou na blog kašlu. Reál je lepší, ale přesto tu nějak aktivní jsem. :)))
Užijte si zbytek víkendu,
Vaše Das

Vampire Diaries 2x22 As I Lay Dying EXTENDED Promo + WEBCLIP

11. května 2011 v 16:35 | Das
ČTVRTEK
Stefan: Damon umíra. Nemáme moc času.
ŽÁDNÁ NADĚJE
Damon: Vím, že si nezasloužím tvé odpuštění. Ale já ho potřebuji.

The Vampire Diaries 02x21

11. května 2011 v 16:31 | Das

The Vampire Diaries 02x20

11. května 2011 v 16:31 | Das


Navstevnost za minuly tyden (2.5. 2011 - 8.5. 2011)

9. května 2011 v 16:50 | Das |  Návštěvnost
Pondeli: 44
Utery: 38
Streda: 40
Ctvrtek: 39
Patek: 31
Sobota: 37
Nedele: 41

Celkem: 270

pěkná. :))

P.S.: Taky je u vás tak šílený vedro??

85. My diary

8. května 2011 v 19:20 | Das |  My diary
http://www.tomx.eu/Galerie/Rocni_obdobi/Jaro_2007/Jaro_02.jpg*Nádherný víkend.. ale za náma.*
V pátek nacvičování nástupu na mistrák v basketě.. sranda byla. :D Potom jsem sledovala hokej.. Dobře my! Táta měl narozeniny, takže na úžasné široké nové plazmovce. :P :D
V sobotu jsme grilovali u babičky. Bylo nás tam hafo, i malých dětí. Pes momentálně dospává a snad bude dospávat i zítra, ať je klid. Však jsme šli spát až v půl druhý ráno. A řeknu vám, ty pěřiny - to byla ledáárná! O.o .. ale vyspala jsem se! :D
Dneska ráno jsem očekávala nádherný počasí, ale marně. :/ Nakonec přece jen sluníčko vylezlo, takže oukej! :)) K obědu jsme se snažili pojíst zbytek toho masa.. Psa jsme vyčesala, zjistila, že mi in-liny ještě jsou, takže v přivližné době razím na zdejší cyklostesku, páč kousek již vyasfaltovali. Ale opravdu jen kousek.
Nakonec doma koukání na hokej. A že bylo na co koukat! Ten debil od rusáků (jeho jméno je na A. :D) mě pěkně sral! Tvl, tam vyřadí ze hry naše dva hráče! :O ale vyhráli jsme - to je hlavní!!! (nějak mě ten hokej chytá! :D)
Viděli jste nový díl TVD? ♥
Už skoro vzdávám snažení přečíst si znovu VA všech 6 dílů AŽ si přečtu Bílýho tesáka, ale nakonec mě zachránila bratrova přítelkyně, která si ji chce vypůjčit. :))
Delší dobu přemýšlím, že si promažu affs a nechám jen ty, které jsem si oblíbila a rozumím si s nimi. Nevím, bude to těžké rozhodování. Takže zatím v dohledné době ASI nic nechystám.
(našli jste chybu v jsem/jsme/sjem ? :D)
Teď si pudu udělat věci do školy a umejt hlavu. :) Ještě, že v úterý máme projektový den - přihlásila jsem se s kámoškou na něco o cestvání u strašně hodný učitelky. :D Budeme dělat rusko. :)) (kdo četl VA, ví proč :D)
Adios!
Vaše Das
P.S.: miluju řepková pole! :D

Vampire Diaries 2x21 The Sun Also Rises Extended Promo

5. května 2011 v 21:23 | Das |  About Vampire diaries
Elena: Pamatuješ si, jak jsem ti říkala způsob, jak se někdo stane upírem?
ČTVRTEK
Klaus: Zdravím, moje milované. Jsme připraveni?
PŘIŠEL ČAS
Damon: Má ji Klaus. Obětní rituál se uskuteční dnes.
ZEMŘÍT

Alaric: Kdy zaútočíme?
Stefan: Prosím, ukonči to.
Katherine: Takhle vypadá kousnutí od vlkodlaka. Není to tak špatné.
Damon: Má Jennu, Stefane.
Elena: Prosím, jen ji nech jít.
John: Měl jsi ji držet v bezpečí.
Damon: Věř mi, teď si se mnou nechceš zahrávat.
POSLEDNÍ EPIZODA
Caroline: Ne, Matte! To je Tyler!
Matt: Snaží se nás zabít!
PŘED FINÁLNÍ EPIZODOU SÉRIE
Elena: Nee!!
John: Zničil jsi jí život, víš to, že?
Klaus: Je čas.
Elena: Jdi k čertu.
Stefan: Nee!!!
Klaus: Nechť to začne!

Bojím se a těším se zároveň! :D

The Vampire Diaries 02x19

5. května 2011 v 21:11 | Das

Květen 2011 - Odkvetlá pampeliška

4. května 2011 v 18:58 | Das |  Fotím
Dnes jsem vyrazila se psem na prochajdu. A říkám si, že si vyfotím - jen tak - odkvetlou pampelišku. Tak se skloním a najednou mi tam Hafán strčí čumák!♥ .. Sice 'nechtěná' fotka, ale já si jí zamilovala. Teď jsem si ji nastavila jako tapetu na mobilu. Sice není zas tam pěkná, ale na menší obrazovce na mobilu vypadá pěkně.. :D
Bohužel opět foceno mobilem. :/ (s 0,3 Mpix)