141. My diary

18. listopadu 2012 v 19:04 | Das |  My diary
"Upřímný přítel je ten, kdo Tě napomene, kdo Ti řekne pravdu do očí; toho si važ!" - Božena Němcová
A zas je další víkend pryč. Možná, že byl moc krátký, ale rozhodně byl krásný.
V pátek jsem myslela, že se ze školy zblázním. Učila jsem se na matiku, kterou ze srdce nenávidím, a byla jsem šíleně ráda, že jsem konečně něco pochopila, že mi to jde, vychází. Ale profesorka musela do testu dát ještě něco z přechozích stran, což byl sice příklad, který bych zvládla vypočítat, ale byl tak na čtvrt hodiny.. Druhá skupina měla stejný styl, ale kratší. Ach jo. A já doufala, že si známku vylepším. Ale jinak bych snad měla mít dva ze čtyř dobře. Před matikou byla ještě angličtina, ze které jsme psali na celou lekci. No, čas naučit se kvůli matice nebyl, takže to nevidím nijak slavně, ale předchozí známky špatné nemám, tak se to zas nezblázní. Po matice následovala němčina, také test, o kterém jsem se dozvěděla při příchodu do školy. Jsem ve skupině pokročilých, proto bych si sama doma potřebovala projít gramatiku, co jsme brali na základce, ale nějak nenalézám čas. Z testu mám 3-. Místo zemáku byla biologie, moje milovaná, ale ještě že nezkoušela, jelikož jsem jako jediná z celé třídy nebyla zkoušená a neuměla jsem skoro nic. (To mi připomíná že zítra bude zkoušet určitě..) A pak jen dvouhodinovka počítačů, kde jsem v převodech soustav pokazila jen jeden říklad, tak snad to bude ok. Jen mě mrzí, že tenhle profesor nám už nebude (na naše přání) vykat. Byl jediný, kdo nám vykal a ač to bylo nezvyklé, líbilo se mi to.
Doma jsem si oddychla a pak vyrazila na trénink. Domů jsem šla s kamarádka, tak jsme zavolaly ségře se sestřenkou (která přijela na víkend, sama!!), aby nám šly naproti a šli jsme jetě na sídliště si zahrát basket. Byla tma, ale nám to nevadilo. :D Potom jsme přece jen razily dom.
Sobota byla nádherně proležená. Z pyžama jsem se se sestřenkou převlékla až ve tři odpoledne. Aby se neřeklo, že jsme tak moc lenošily, tak se musím pochlubit, že jsme ušili tunel, provázek a hamak pro potkana, kterého sestřenka zachránila. Jsme to ale šikovné! Pak mě naštval bratr, pes si vyjel po psovi a on ho za to seřezal podle mě až moc. Kretén. Jak já ho někdy nesnáším! Večer jsem se sestřenkou šla na oslavu tří lidí z party. Jako dárek jsme koupily amundsena a zlatopramena.. a šlo se. Byli jsme na staveništi, občas jsem byla fakt vyplašená, že přijednou policajti, kteří se tam občas zastavují, ale naštěstí nikdo nepřijel. Krásně jsme pokecali, já moc nepila, třásli se zimou a už v jedenáct jsme to zabalili všichni. Kamarádka s přiopilími kamarády nás šli ještě dorovodit domů. Byl to nádherný večer, nikdo to s pitím nepřehnal. Naše parta je prostě nejlepší! V noci mi psal ještě kámoš, jestli bych o něj neměla zájem.. tak jsem ho slušně odmítla. Je to fajn týpek, ale..
Dnes jsem měla zápasy v basketě. První jsme prohrály o jeden koš!! Což docela naštvalo, ale kdyby si vzal trenér time, tak to mohlo být naše. Jelikož syn trenéra, který nás také trénuje, na zápas nejel, tak holky z týmu povolaly trenérku ze soustředění. Jsem ráda, že jsem ji viděla. :) Druhý zápas jsme hrály líp, i když skórově jsme prohráli. Musím přiznat, že mě to dneska prostě nešlo, ještě víc než obvykle.. Ale už s tím nic nenadělám. Domů jsem dorazila až v pět. :/ Takže na mě čekají věci do školy, musím mrknout na tu biologii, naučit se na test z literatury a zopakovat si vzorečky na test z chemie. Ach jo. Nejradši bych se zahrabala pod peřinu a spala.
Na cvičáku jsem už nebyla asi tři týdny, nehledě na to, že bych ho taky mohla zaplatit. Čtu knížku Železný král, docela se mi to líbí, i když na začátku byla slabší část. Určitě napíšu "recenzi". The Vampire Diaries se mi tentokrát líbilo docela hodně, vlastně i minulý díl byl vydařený. Mimochodem, už mám shlédnuty první tři série Dr. House, ale čtvrtá není na ulož.to. Naštěstí to zachránila kamarádka, která pár dílů ze čtvrté série má.
A víte, co je skvělé? Mám noťas! Sice je starší, nový bude až k vánocům, ale konečně se mi nic neseká ani se počítač nevypíná sám od sebe. Sice je pomalejší, ale když je člověk trpělivý, tak se to dá přežít. :)
A už by tu mohl být další víkend..
Vaše Das
zdroj pbrázku: weheartit.com
 


Komentáře

1 Erin Erin | E-mail | Web | 18. listopadu 2012 v 19:30 | Reagovat

Ach ta matika... :-D
No, kvůli škole se nedávno zhádala celá rodina. Mamka si myslím, že na gympl nemám a taky mi to dala hezky najevo. Taťka mě podržel a já se rozhodla na tom gymplu zůstat. Teď se nám budou zapisovat známky na čtvrtletí. Jsem se sebou spokojená, vychází mi jedničky a dvojky, ale z matiky čtyřka, která mi to celý kazí -.-" Vsadila jsem se, že v pololetí budu mít vyznamenání (když vyhraju, jedu do Norska :-D ) takže se budu muset ještě hooodně snažit.
Nám vykají tři učtelé. Dva chlapi- na geografii a na IVT a chemikářka. Taky se mi to líbí ^_^
Když jde o toho psa... teda... :-(
Já nedávno šla ze školy s kamarádkou kolem nějakýho namachrovanýho idiota, kterej do toho psa nejdřív "jenom" kopnul, to jsem se za ním otočila a zůstala stát s otevřenou pusou. Pak se ten chlap taky zastavil a toho chudáčka začal bít druhým koncem vodítka a pokračoval dál v cestě.
Měla jsem na jazyku takových slov, ale nic jsem neřekla. Bála jsem se toho, co by ten chlap mohl udělat, nevypadal psychicky zrovna stabilně a člověk se pak bojí i sám o sebe.
Jinak skvělý, že budeš mít novej počítač :-) Já ho mám rok a nemůžu si vynachválit konečně trochu soukromí i ve světě Pc... :)

2 Stanka Stanka | 18. listopadu 2012 v 21:02 | Reagovat

Ja som na tom zle z fyziky! dve štvorky.. nič moc.. a najviac ma na tom štve, že budúci rok ju už nebudem mať vôbec! a musím si to opraviť :D ešte som nikdy nemala ani trojku na vysvedčení, nieto ešte štvorku :D
Nám vyká len jedna profesorka a mne sa to tiež páči. Hovorí nám menom, teda pokiaľ si ho pamätá.. no moje si pamätá a mám s ňou aj celkom dobrý vzťah a keď sa rozprávame je to také zvláštne, že si vlastne obe vykáme :D ale páči sa mi to! :D

3 Rodaw Rodaw | Web | 19. listopadu 2012 v 18:15 | Reagovat

Matika mě v poslední době taky neskutečně štve!! :// Můžu se učit, ale stejně mám blbý známky... Jsem naštvaná :-DD
Nám zase skoro všichni vykají a skoro nikdo netyká :-DD
Já jsem to dneska ve škole taky vůbec nedávala.... neměla jsem oběd a tak jsem si šla koupit bagetu a víš ty co? byla plesnivá.. fuj.. ještě teď se mi z toho zvedá žaludek...
Každopádně do školy se mi ani zítra VŮBEC nechce. Ale tak aspoň je na dnešku fajn to, že se rozhodlo, že možná budeme mít dalšího pejska z útulku a to by bylo naprosto úžasný :))
Těším se na recenzi na Železného krále :)) a basket závidím - já miluju míčový hry, ale nemám je s kým hrát :(

4 ♥Mája ♥Mája | Web | 19. listopadu 2012 v 18:58 | Reagovat

Á matika! můj uhlávní nepřítel :D..učivo co teď máme chápu,ale když probíráme něco nového a mě to nejde,nechápu to nebo mi to nevychází,tak jen nohama drtím zem a mám chuť rozmlátit vše,co mi příjde pod ruku.
Hádky se sourozenci znám. Taky si někdy říkám jak jsou hrozně nemožní a jak my můžem být sourozenci..ale ono to pak zas přejde ;D
"fajn týpek,ale.." ale noták,ukončit vyprávění uprostřed děje :/
Každý den se nepodaří vyhrát,ale další zápas určitě dáte :)
Těším se na recenzi :)
Já jsem si zase pustila film Hunger Games.. no,nevím jak ostatním,ale vůbec se mi to nelíbilo :X ani jsem se nedodívala do konce,měla jsem to chuť vypnout po nějaké půl hodině

5 Denny Denny | Web | 19. listopadu 2012 v 19:27 | Reagovat

Bleh, matika. :D
Já teď musím po dobu 7 dní chodit každé ráno do nemocnice. :/
Když jsem s partičkou venku tak se tam tak vždycky vožerou a to je jich asi jen půlka 18+ tak se vždycky musí hlídat aby nepřijeli policajti, což mi připomíná že je na nás jednou někdo poslal a když začali dělat zápis či co tak všichni zdrhli. :D

6 Bety Bety | Web | 19. listopadu 2012 v 21:00 | Reagovat

No jo, já teď se školou taky zápasím. Především s matikou! Je fakt příšerná. :D
Nejlepší je, když se všichni tak přiměřeně napijou aby se dostali do nálady, ale nemám ráda, když polovina lidí z party sotva chodí.. Je pro potkana. :D Ta moje holka by se měla narodit přibližně tenhle víkend..
Já se s bratry pořád hádám, je to normálka. :D
TVD! Tenhle poslední díl mě naštval. Jak jako že se rozešli? Stefan a Elena mají být spolu! Kruci. :D
A na tu recenzi se těším! :-)

7 ♥Mája ♥Mája | Web | 20. listopadu 2012 v 16:14 | Reagovat

Knihu jsem četla, zachvíli budu mít dokonce dočtený už 2.díl. A jsem ráda,že jsem dřív četla knížku. Podle mě se jim ten film zdaleko nepovedl,očekávala jsem víc teda.

8 Bety Bety | Web | 20. listopadu 2012 v 17:43 | Reagovat

No, sexouš to rozhodně je! Ale jak říkáš, Elena prostě má být se Stefanem a tečka. :D No jestli jsem to pochopila dobře, tak v měsíci a kus. Ale nechci chytračit, přesně to nevím. :D Každopádně mám to od chovatelky, která to má jako koníček a jen tak své mláďata nikomu nedá, takže to bude ok.

No první část byla tak trochu o ničem. Ale ta 2. se mi líbila. Některé části byly teda až moc umělé, ale některé zase vážně hodně vtipné. :D Z toho si nic nedělej, to se mi taky stalo. Začla jsem se řehtat přes celé kino, ale ostatní byli zticha. :D
Prej ten hodnej, né ten zlej :DD
Tak hodnýho popros! :D a šup do kina!

9 Monča Monča | Web | 20. listopadu 2012 v 18:03 | Reagovat

Eh, ty toho teda ve škole máš. Mě škola absolutně nebaví, už bych chtěla prázdniny..

Třeba se zadaří příště :-)

Mě se to strašně líbilo :-). Určitě jdi, jestli to u vás ještě dávaj.

10 Bee Shifer Bee Shifer | Web | 21. listopadu 2012 v 15:31 | Reagovat

Matika je nejhorší! Koukám, že nejsem jediná, dělá matika problémy.
Já miluju dny, kdy jsem v pyžamu až do odpoledne, ale zároveň mám blbý pocit, že jsem promrhala celý den :D

11 Elma Elma | Web | 21. listopadu 2012 v 18:48 | Reagovat

S tou matikou to máme podobné. Naučím se to a dokonce si jednou za čas řeknu, že to i CHÁPU! :D Ale prostě na test dá úplnou volovinu a něco strašně divného a je to, jsem v háji 8-O Jo, sobotu taky miluju, je to jediný den, kdy se nemusím učit, ale stejně na učení myslím a v hlavě si připravuju jak bude asi vypadat neděle s těmi kládami učení :D Někdy se nám prostě něco daří a někdy ne, z toho si nic nedělej, bude spoustu dalších mnoha zápasů :-) K notbuku ti gratuluji, já mám nový, no tedy jak se to řekne.. ale jo :-D Nějak tento týden uběhl, zítra čtvrtek a co se blíží? SOBOTA prospaná v peřinkách :-P

12 Elma Elma | Web | 21. listopadu 2012 v 20:55 | Reagovat

Děkuji ♥ :)
To dáš, neboj ;)

13 Bety Bety | Web | 21. listopadu 2012 v 21:37 | Reagovat

Taky to tak s některými filmy dělám, že si počkám až na ulož.to.. Jenže, když je to teď v kině, tak to bude pěkně za dlouho v nějaké normální kvalitě tam. No, ale já být tebou raději počkám, než koukat na hrozný obraz natočený z kina, který tam bude teď. :D
Hele, no naše kino není o nic lepší. Normálně chodím do Prahy a jen kvůli kámoškám jsem byla tady a celkem masakr. :D

Hele já s pouštěčkami nemám problém. Fígga zná "pusť" od mala. A když jí to omílám na poslušnosti i obranách pořád, tak už ví i o co jde. :D
Děkuju moc. :) Musím říct, že se teď snaží. Ještě aby né, po té podělané zkoušce! :D
Činky jsou jako aport super. Tak zkus aby o ní zájem zase jevil. :) .. Uvaž ho  ke stromu, párkrát do ní kopni a uvidíš jakej o ní bude mít zájem. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama