Červen 2013

149. My diary

12. června 2013 v 15:37 | Das |  My diary
9637_e1e1_480.jpeg (480×309) picture on VisualizeUsByly povodně.
Třebaže bydlím v Jižních čechách, tak se nás voda zas tak moc nedotkla. Člověk si ale uvědomí jakou ta voda má sílu, že proti ní nic nezmůže i kdyby milionkrát chtěl. Bydlíme nedaleko řeky, takže ji máme pěkně na očích. Díky bohu se k nám voda nevyšplhala ani v roce 2002.... a snad ani nikdy nevyšplhá. Voda už je dávno zpátky v korytu řeky, ale pořád člověk pozná, že řeka byla i tam, kde být neměla. (V parku, na cyklostezce,..)
Koukám, že jsem nic nepřidala už tři týdny. Jak je to možné? No, ani nevím. Jednou člověk ví, co psát, ale nemá čas. Pak má chuť, ale neví co. Pak už prostě není co, protože o blogu nepřemýšlí.
Prázdniny jsou už na dosah, tak moc se těším na ty dva měsíce, kdy nebudu muset přemýšlet, kde jsou jaká pletiva, proč mi příklad v matice zase nevyšel a proč jsem zase všechno učení nechala na poslední chvíli...
Minulý týden jsem se válela doma, jelikož jsem měla infekci v oku, tak jsem si dala dva dny oraz, ale pak jsem chytla od sestry angínu, takže jdu do školy až zítra. Krásně na test biologie a fyziky. Ani jedno jsem se ještě nenaučila. Ale válení v posteli jsem si opravdu užila (když jsem zrovna neměla horečku), takže jsem přečetla celou sérii Smečka a sérii Čarodějnice z Hex Hall a také dokoukala šestou sérii dr. House a začala se koukat na další. Už jsem skoro zapoměla, jak je to nic nedělání krásné. Bohužel se ale na mě teď navalí škola a písemky, na kterých jsem nebyla a budu si muset dopsat.
Vlastně ani nevím, co se v uplynulých týdnech dělo. Byla jsem si jedno úterý zahrát ve škole basket. No, zrovna tam přišli jenom kluci z maturitního ročníku, tak to bylo zajímavé. :D Jinak... nějak si nevzpomínám.
Tenhle víkend máme u nás pouť, takže je na plánu tříšť a smažák v housce a plno dalšího žrádla. V sobotu navíc přijede sestřenka a bude tu snad co nejdéle. Ten samý den se u nás koná i streetball, takže držte palce, ať se s holkama dostaneme co nejdál. Na stejný datum připadl i street v ČB, kde jsem měla taky možnost hrát, divím se, že mě pozvali kluci ze školy, když mě viděli jen jednou. No, chápu, holky do týmu jsou nedostatkové zboží. Další víkend chci oslavit své narozky a maximálně si to užit. Doufám, že to bude nezapomenutelná akce. :)
Ráda byhc napsala nějaké smysluplnější články, snad se najde čas a hlavně ta chuť.
Adios, přátelé.
Vaše Das
(zdroj obrázku: weheartit.com/)