Únor 2014

Prosluněná neděle

23. února 2014 v 21:48 | Das |  Falčí
Přiznávám, zimu už nechci vidět, protože tohle počasí je hrozně hrozně fajn!

Sobotní odpoledne stráveno na dvouhodinnové procházce a dnešek byl ještě vydařenější. Za tento víkend mám tak skvělou náladu, jako už dlouho ne. Život je pes a žít ho je psina!

Ranní venčení bylo ale docela mrazivé, na teploměru jsem zahlédla -3°C. Odpoledne však bylo podstatně tepleji. Dopoledne jsem byla nucena Falkouše vykoupat, jelikož se včera rozhodl, že se vyválí v mršině a jeho plavecké výkony v řece smradu moc nezabránili. Ale teď je čistoskvoucí a voňavoučký (teda byl než podstoupil bahenní lázně), i když jsem ho do koupelny musela doslova dotáhnout.


Běhání, běhání všechny smutky zahání

12. února 2014 v 17:45 | Das |  Falčí
Jsou jarní prázdniny, únor a za oknem hora sněhu, teploměr praská mrazem a před barákem sněhulák jasně modrá obloha a ani špetka sněhu. (No dobře, v době dopsání článku už je za okny tma. :D) Vlastně se mi to teplo líbí, ale.. je to prostě nepřirozený. Pes leží vedle mě v hlubokém spánku, taky by uvítal horu sněhu.

Na druhou stranu sníh tu aspoň chvíli byl. Taky jsme toho využili a s Amálkou vyrazili venčit na jednu louku. Půjčila jsem si sestřenky foťák, ale psiska byla odemě moc daleko, takže fotky stojí za velké h...


Poslední střípky z Mostnice, Postojanských jeskyní a Umagu

1. února 2014 v 10:51 | Das |  Já a moje kecy

Rozhodla jsem se zbytek povídání o školním výletě na Slovinsko a do Chorvatska smrsknout do jednoho článku. Co si budeme povídat, psát o něčem, co se stalo před půl rokem.. :D

Mostnice

Poslední den jsme dostali na výběr ze dvou výšlapů. Jede vedl na horu Komarču a druhý podél řeky Mostnice až k jejímu vodopádu. Kromě 20 odvážných všichni vyrazili na Mostnici.

Koryto řeky bylo opravdu nádherné - aneb co vše voda dokáže.