Březen 2014

153. My Diary

13. března 2014 v 21:46 | Das |  My diary
Live life to the fullestTaky to máte tak, že když je venku hezky, teplo, modrá obloha a sluníčko hřeje na plné obrátky, máte skvělou náladu? Já tedy rozhodně! Člověk si uvědomí, co všechno má v plánu a co může uskutečnit. Protože den je najednou delší a veselejší. Tím netvrdím, že je veselý furt - to bohužel ne. Nikdy jsme nemívala moc depresivní náladu, vlastně jsem v podstatě pozitivní a veselý člověk, ale poslední dobou... Ovšem teď, hlavně poslední dny je hrozně fajn!

Díky bráchovi a jeho manželce jsem se s nimi a ségrou vydala na koncert skupiny Kryštof. Kde byla skvělá atmosféra a člověk je poslouchá před koncertem - aby uměl písničky a po koncertu - protože je totální blázen do Kryštofů. Ovšem pak už se přeposlocuhá. :D A stejně lituju, že jsem si nestihla koupit ten kelímek!

Normálně - nekecám - jsme vyhrály! Přísahám! Aspoň jeden zápas sezóny. No ještě nás čekají dva zápasy, tak třeba ještě jedna výhra přibude, šance je. Ovšem člověk se bojí doufat a snaží se jen věřit. Ne že by to fungovalo. :D A basket ve škole je taky suprový, hlavně když se k nám připojí i profesorka, když je nás málo. Krásné vzbuzení o sedmej ráno po půlhodinovém vyspávání v autobuse.

Znáte Adriana Ivaškova? Eddieho Castila? Belikova? Sydney, Jill,.. Ne? Tak to koukejte napravit a vrhněte se na Vampýrskou akademii a hned potom otevřte spin-of Pokrevní pouta. Jo, právě jsem dočetla Ohnivé srdce a zas přemýšlím, že dám repete VA i BL. :D Konečně jsem se po dlouhé době vrhla do bezhlavého čtení.