Já a moje kecy

Lidi, je tohle možný??

18. října 2010 v 16:15 | Das
Měla jsem teďka 11 lidi online!!
Žě to není možný?? Já vím, že ne. kdo by sem lez, inu povězta.. :D A to na aldovi jsou jenom asi čtyří lidi.. A max jeden je u mě.. toť divné.. :D :D
But Iam happy!! :D

Moje Apokalypsa

11. května 2010 v 16:37 | Das
Ráno se probudíš a koukneš ven. Všude je ticho a temno. Náhle uvidíš stín koukneš z okna a uvidíš draka. "Co to znamená?!" nějaký blázen řve jediné. "Apokalypsa!" pochopíš o co jde. Vidělas ten návod u mě? Ne? Nevadí xD

Apokalypsa: Dračí útok
Tvůj závěr?: Přeziješ!  Cca 5 let po útoku umřeš ... zaplácne tě dračí vejce ... 

 by: HakkyJá z toho nemohu.. :D

Videjko - Shift tacování.. krutéé.. :D

23. dubna 2010 v 16:25 | Das
upé mě tohleto dostalo.. xD

To je drsné..

15. dubna 2010 v 19:47 | Das


Snad.. jsem to nezmenšila mooc blbě xD
našla jsem TU
Upéé krúútéé!! xD já z toho nemohu xDD
P.S.: srry, že jsem tady předcházející asi dva dny nebyla ůplně aktiv (to samí dnes), ale nebyl čas.. tenis, brách na kompu... teď asi oběhnu affs.. snad všechny..

Youtube error!!

5. dubna 2010 v 18:00 | Das
Rychle hlasík TU

Schválně jděte na youtube.com  a zkuste si tam spusti nějaký video..
Jde to? tak to se máte.. mě néé.. x((
Když dám "play" tak se nic nespustí a napíše se: An error occurred, please try agin later
Tak nwm.. x( chci sem dát jeden song.. tak se asi na to vyprdnu..
Je mi blně, pže mám rýmu x( Chci oběhnout SBé, ae chce sem jít mamka x( tak vidím kolik jich stihnu.. snad alespoň pět.. možná se sem ještě pozdějc stavím.. nwm..

Konečně je zima fuč..

23. března 2010 v 14:58 | Das
Všici už ráčili říkat "Zasraná zima, už mě nebaví. Chcu jaro!" a to už kolem ledna nebo tak. Já jsem se však nepřidávala, neboť mě se zima líbí a užívala jsem si ji. Bobování to je moje xD hlavně u babičky.. tam když projedeme pár tratí tak je to tam úplně hodoóžový!! Taky sjem se těšila na lyžák a k lyžaku jaksepatří potřebuju sních.. Tak jak jsem mohla povolit jaro?! ˇˇ teprv teď mi začala zima léz na nervy... A už asi týden to vypadá, že jaro konečně přišlo!! juchůů!! xD ze školy v mikině a za chvíli budeme chodit na bíč! xD se tak těším!! x)
juchůů!!

Jsem v SONB, plsky hlásek!!

6. března 2010 v 17:05 | Das
První místo je o supáá cenkýý!! plsky!! TU pro Das!!

Pro dnešek end

24. února 2010 v 21:42 | Das
tak já už dneska končím.. ae hlavně proto, že se těším až si budu číst.. já sem totiž strašnej knihomol xD 4tu teď od Březinoví Blázniví donkchichoti.. Je to best.. pátej díl.. V minulím díle Marika otěhotněla, to bylo drsný.. Ae teď tam vo ní není.. Ae jsou tam dvě new postavy, ale myslím, že asi v dalších dílech nebudou..teda pokud vůbec nějakej další díl bude..
Jo a v pátek ráno jsem objednaná se ségrou v sedum ráno ke kadeřnici.. Bóóže... Mno doufám, že nebudu číst zase do jedný.. ae asíík nie..
Tak pp =* zítráá..

Jsem zpět!! uuuááá

23. února 2010 v 20:02 | Das
Tak konečně!! Jsem zpět..
Už vám nezmizím.. kromě: tejdnu od 13. března, což jedu na lyžák se školou.. A pak se někdy v létě (bo dřív, což já vím) se budeme stěhovat tak nwm jak rychle to pude s netem.. ae myslím, že rychle, pže přes net máme akoby setboks, takže by nám nešla telka... ae nebojte, žádná emigrace, jen do vlastního baráku o vulici dál x)
  • vízo bylo v poho - 2 dvojky
  • foto našeho posa dodám
  • jsem strašně ráda, že jsem zpět
tak ppp!!!!
vaše Das =*
 
 

Reklama